Tematy artykułów
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Restrykcje dla Polaków na Malcie

Agnieszka Krasa
Agnieszka Krasa
Przeczytasz w 1 min 0
popeye-village-malta

Negatywny wynik testu na koronawirusa plus przymusowa kwarantanna. Tego obawiają się obecnie podróżujący nie tylko na obszarze naszego kontynentu. Europejczycy udający się na Maltę muszą liczyć się z nowymi restrykcjami przy próbach wylotu na Maltę. Poznaj szczegóły.

malta

Co nowego na Malcie?

Rząd Malty wymaga obecnie od Polaków wykonania testu na COVID-19. Obostrzenia dotyczą pasażerów wchodzących na pokład samolotów startujących z Krakowa oraz Gdańska (a więc Ryanair). Z Katowic (Wizz Air) już nie. Negatywny wynik testu na koronawirusa wykonanego do 72 godzin przed momentem wylotu z Polski musimy przedstawić już od tego weekendu włącznie (o północy z piątku na sobotę).

madliena-chapel-malta

Test na koronawirusa i kwarantanna na Malcie

Jak donosi “Times of Malta”, lista lotnisk w Europie, gdzie podróżujący będą w podobnej sytuacji, znacząco się wydłużyła. Turyści bez wykonanego w ojczyźnie testu na COVID-19 będą poddani przymusowej kwarantannie na Malcie oraz tam zostanie im zrobiony wspomniany test. Jak oceniacie decyzję maltańskich władz? Czy nie zaszkodzi ona turystyce w tym pięknym, wyspiarskim kraju?

munxar-malta

Zobacz wyjazdy z travelduck.pl:

News

Proponowane wyjazdy