Tematy artykułów
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Kup sobie bar w Arktyce w Norwegii

Agnieszka Krasa
Agnieszka Krasa
Przeczytasz w 1 min 0
svalbard-longyearbyen

Spełnij marzenie i kup sobie dobrze prosperujący bar w Norwegii na kole podbiegunowym. Prowadź życie na Arktyce wśród niedźwiedzi polarnych w chłodnym klimacie.

Niczym w “Przystanku Alaska”

Pamiętacie bar “The Brick” z serialu “Przystanek Alaska” prowadzony przez Hollinga? Istnieje naprawdę i nazywa się tak samo. To jednak stan Waszyngton, blisko kanadyjskiej granicy, a nie koło podbiegunowe. Cicely w serialu udawała miejscowość Roslyn blisko Seattle. P.S. blisko stąd na plan zdjęciowy “Twin Peaks”!

Longyearbyen w Norwegii na kole podbiegunowym

Jeśli klimat “Przystanku Alaska” Ci odpowiadał, a na myśl o tamtejszym barze myślisz, że jego posiadanie to Twoje marzenie, możesz je spełnić. Norweska miejscowość Longyearbyen na kole podbiegunowym w prowincji Svalbard w Arktyce poszukuje właściciela baru. Szukasz pomysłu na biznes? Może więc przeprowadzka na archipelag pomiędzy Morzem Grenlandzkim a Barentsa to coś dla Ciebie?

norwegia-longyearbyen

Bar Svalbard

Longyearbyen jest największą miejscowością na tamtejszych wyspach, a pub Svalbard w centrum w pobliżu kilku hoteli dochodowy od 4 lat, przytulny i chętnie odwiedzany przez turystów oraz lokalsów. 18 stolików pomieści 90 osób, kuchnia serwuje dania międzynarodowego menu. I nie potrzebujesz wizy ani pozwolenia na pracę.

longyearbyen-bar

Ciekawostki

Proponowane wyjazdy