Tematy artykułów
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Malediwy wprowadzą program lojalnościowy Maldives Border Miles

Agnieszka Krasa
Agnieszka Krasa
Przeczytasz w 1 min 0
malediwy

Daleko od wybrzeży Indii i Sri Lanki znajdziemy na mapie niepozorne państwo wyspiarskie. Malediwy otacza Ocean Indyjski, a ich piaszczyste plaże i przejrzysta woda stanowią niezapomniane tło do najlepszych zdjęć z dronów i sesji ślubnych. Republika to kraj muzułmański. Przyjrzyjmy się bliżej rządowemu programowi Maldives Border Miles.

Malediwy, raj na ziemi

Daleka Azja. Archipelag 1190 koralowych wysepek ze wstęgami białego piasku oblewany bezkresem błękitnych wód Oceanu Indyjskiego. Bezchmurne niebo, soczyste palmy, zimne drinki, hamaki, drewniane pomosty, domki na wodzie, luksusowe resorty, nurkowanie na rafach i wśród gigantycznych żółwi oraz kolorowych ryb. Tak wyobrażamy sobie wyspiarskie państwo Malediwy, gdzie większość z nas nigdy nie dotrze.

malediwy-wyspy

Maldives Border Miles

Rząd Malediwów ogłosił realizację pionierskiego programu lojalnościowego, Maldives Border Miles. Jego założenia wciąż nie zostały do końca doprecyzowane. Z całą pewnością wiemy, że im częściej przekroczy się granice Malediwów począwszy od grudnia 2020 r., tym więcej punktów się uzbiera. Będą korzyści, atrakcje, zniżki, przywileje. Tego nie wymyślił jeszcze żaden kraj!

Zapowiedziano 3 statusy:

  • brązowy - Aida,
  • srebrny - Antara,
  • złoty - Abaarana, czyli najbardziej ekskluzywny.

maldives

Test na koronawirusa na Malediwach

Pandemia koronawirusa strzaskała malediwską gospodarkę. W 2019 r. archipelag odwiedziło przeszło 1,7 mln turystów. Rok później oczekiwano przekroczenia progu 2 mln. W marcu 2020 r. granice zamknięto i tak pozostało aż do połowy lipca.

Obecnie od 15. lipca do przekroczenia granic Malediwów wciąż wymagany jest negatywny wynik testu PCR sprzed do 72 godzin przed przylotem na wyspy i oświadczenie o stanie zdrowia.

Zobacz, gdzie wyjechać z travelduck.pl:

News

Proponowane wyjazdy