Tematy artykułów
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Gdzie warto zgubić się na Mazurach?

Joanna Jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk
Przeczytasz w 1 min 0

Pobierając e-booka, zostawiasz nam swój adres e-mail. Nie będziemy Cię zasypywać stosem wiadomości, chcemy być z Tobą w kontakcie, dlatego co jakiś czas (ale nie częściej niż raz na 1-2 tygodnie) wyślemy Ci ciekawy tekst podróżniczy lub ofertę wyjazdu. Kim jesteśmy? Travelduck to zespół, ludzie, których łączy wielka pasja do podróży i przygód. Stworzyliśmy miejsce travelduck.pl, w którym gromadzimy najlepsze oferty wyjazdów w najpiękniejsze zakątki globu. 

E-book “Gdzie warto zgubić się na Mazurach” to rezultat pracy naszej oraz osób, które mieszkają w Krainie Wielkich Jezior. Chcieliśmy w ten sposób nie tylko przybliżyć szerszemu gronu tajemnice tej wspaniałej okolicy, ale również ukłonić się naturze, która daje nam możliwość odpoczynku i relaksu w miejscach pięknych, czystych i wyjątkowych pod każdym względem. Jednocześnie upowszechniamy wiedzę dotyczącą świadomego podróżowania, ekologicznego relaksu i szacunku dla środowiska.


Z tego względu wybraliśmy taką formę promocji, e-book nie generuje śmieci, ale także nie zajmie miejsca w walizce, możesz go mieć zawsze przy sobie (pod warunkiem, że masz również naładowane urządzenie elektroniczne umożliwiające jego odczytanie), dzięki temu zajrzysz do niego za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba.

Co znajdziesz w naszym e-booku? Podzieliliśmy go na sekcje, które w sposób intuicyjny poprowadzą Cię przez ciekawe miejsca: Mazury od kuchni, Mazury bez prądu i poza szlakiem, aktywności na Mazurach: Pieszo i nie tylko, W wodzie, Na kołach - rowery i off-road plus dodatek specjalny: Mazury zimą.

Nie musisz czytać wszystkiego po kolei - czytaj dowolnie, wybieraj tematy, które Cię interesują. Mimo że finalnie e-book tworzy spójną całość, korzystanie z niego na wyrywki nie zaburzy przekazu. Od Ciebie zależy, czy chcesz dowiedzieć się wszystkiego, czy tylko trochę.

Dziel się e-bookiem, przesyłając ten link, bo jak puszczasz w świat e-book w formie pdf, naszej kaczce wypadają piórka 😉 Dziękujemy!

 

Polska

Proponowane wyjazdy