Tematy artykułów
Kontakt
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na: kontakt@travelduck.pl
Zadzwoń na infolinię: pon. - pt. 9:00 - 18:00
Wyślij e-mail na:

Wakacje w Hiszpanii? Są nowe restrykcje dla Europejczyków

Agnieszka Krasa
Agnieszka Krasa
Przeczytasz w 1 min 0
kanary

Hiszpania wprowadza kolejne obostrzenia w związku z koronawirusem. Od 23. listopada 2020 r. poza formularzem lokalizacyjnym do przekroczenia granicy Hiszpanii będziesz potrzebować również negatywnego wyniku testu na COVID-19. Sprawdź szczegóły nowych restrykcji.

navarre-hiszpania

Test na koronawirusa na Wyspach Kanaryjskich

Podróżujący na terytorium Wysp Kanaryjskich lada dzień napotkają dodatkowe utrudnienia. Od 14. listopada 2020 r. bowiem po przylocie na jedną z hiszpańskich wysp trzeba koniecznie przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19 (po angielsku lub też po hiszpańsku). Ten całoroczny kierunek dość mocno ucierpiał w obecnym sezonie. Jak rozpocznie się rok 2021 na Kanarach?

wyspy-kanaryjskie-2

Restrykcje i COVID-19 w Hiszpanii

Z kolei od 23. listopada podobne zaświadczenie w formie papierowej bądź elektronicznej muszą zaprezentować turyści z prawie całej Europy (oprócz Norwegii oraz Finlandii) już na terenie całej Hiszpanii. Spowodowała to wysoka liczba nowych zakażeń zarówno w innych państwach Unii Europejskiej, jak i w samej Hiszpanii. Test na koronawirusa musisz zrobić do 72 godzin przed terminem podróży do Hiszpanii.

hiszpania-2

Sprawdź ciekawe, zagraniczne wyjazdy na travelduck.pl:

News

Proponowane wyjazdy